Durmstrang Sihir Enstitüsü

İyilere Asla Güvenme Ve Asla İnanma

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bilmeniz ve Uygulamanız Gerekenler

YazarMesaj
Julliétté A. Darkknight
Karanlık Sanatlar Profesörü

Kan Durumu : Safkan
<font color=#66ccff>Patronus : Testral
Rp Sevgili : henüz yok
Asam : dört kurucunun asaleti
Evcil Hayvan : rex adında köpek
<font color=red>Galleon : 350

MesajKonu: Bilmeniz ve Uygulamanız Gerekenler   Çarş. Ekim 08, 2008 11:10 pm

Derslik Kuralları

~ Dersleri hem offline hem de online şekilde işleyeceğim.Online derse giremediğiniz zamanlarda offline olarak rp bırakabileceksiniz.

~ Ders'e profesörden sonra gelmek suçtur.Ve rplerinde " özür dilerim Profesör geç kaldım " diyen öğrencilerden 5 puan kırarım.

~ Derslerde rp out görmek istemiyorum. Bir sorununuz varsa bunu baykuş postası ile halledin. RP out gördüğüm öğrencilerden 10 puan kırarım.

~ Ders'e ilk giren öğrenciye fazladan 5 puan ,en güzel ödeve ve rp 'yi yazanın binasına fazladan 10 puan eklerim.

~ Derslerdeki rplerinize özen göstermek zorundasınız. " .... geldi dersi dinledi ve çıktı " şeklinde rpler benden puan alamaz

~ Ders içerisinde huzuru bozacak davranışları yapan öğrencilerden 15 puan
kırarım.

~ Ders Rp ' lerinizde imla ve noktalama işaretlerinin yanı sıra renklendirmelerdeki renklerinize de özen gösterin.Aksi taktir de ben den 15 puan eksik not alırsınız.

~ Ders'e kayıt yaptırıp ama girmeyen öğrencilerden 30 puan kırarım .Binanızın durumunun kötüleşmesini istemiyorsanız eğer kendinizden olduğu kadar diğer arkadaşlarınızdan da sorumlusunuz.Herkesin derse girmesini sağlayın.

~ Dersime yaptığınız rpler en az 15 satır olmak zorundadır.15 satırın altında yapılan rplerden 15 puan kırarım

Ödev Kuralları

~ Dersler işlendikten sonra ödevlerinizi bana teslim etmeniz için tam bir haftanız olacak.Ödevlerinizi bana baykuş postası ile yollayacaksınız.

~ Ders'e giripte ödevini vermeyen (mazaret bildirmeden) öğrencilerin binasından 15 puan kırarım.

~ Ders'e girmeyip (mazaret bildirerek) ödevini getiren öğrencilerin ödevlerini 10 puan eksik notlamakla birlilkte kabul ederim.

~ Ödevlerinizde adınız soyadınız sınıf ve binanız yazılı olmak zorundadır. Aksi takdirde bu ödevlerden 20 puan kırarım.

~ Ödevlerinizde kendi yorumlarınız olmak zorunda aksi takdirde ödevlerinizden 10 puan kırarım.

~ Ödevlerde birbirinizden ya da başka sitelerden alıntı yapmaya kalkmayın anlarım. Bu durumda 10 puan kırarım.

Puanlama Sistemi

50 üzerinden yapılacaktır. Ödev verdiğim haftalarda notlarınız 10 puan rp ve 40 puan ödev olacaktır.

- 30 / 00 = İfrit (I)
01 / 19 = Zayıf (Z)
20 / 30 = Uygun (U)
31 / 40 = Beklenenin Üstü (B)
41 / 50 = Olağanüstü (O)

Artı Puanlar

İlk rp yapan öğrencinin binasına benden 5 puan.
En güzel rp ve ödeve benden 10 puan eklenir.

Bunların dışında da

Ödev verdiğim Hafta

Bütün bina öğrencilerinin
Olağanüstü alması durumunda 15 puan
Bütün bina öğrencilerinin Beklenenin üstü alması durumunda 10 puan
Bütün bina öğrencilerinin Uygun alması durumunda 5 puan

Binalarına eklenecektir.

--------İmza------------

Julliétté Anne Darkknight

Kullanıcı profilini gör http://www.catlakkazan.net

Bilmeniz ve Uygulamanız Gerekenler